/

Stracił rodziców, musi spłacić ogromny kredyt. Działacze Agrounii odwiedzili 16-letniego Bartka z Brzozowa

16-letni Bartek musiał bardzo szybko dorosnąć. Kilka miesięcy temu odkrył w domu ciało swojej matki. Sprawcą morderstwa okazał się jej mąż, który potem sam targnął się na swoje życie. Od tego czasu Bartek musi zajmować się gospodarstwem i ma około 250 tysięcy złotych kredytu do spłacenia.

Bartosz przez pół roku prowadził gospodarstwo z wujkiem i dziadkami by go nie stracić, niestety to za duży wysiłek dla tego chłopca po takich przejściach. W internecie powstała zbiórka na jego cel, o której pisaliśmy już miesiąc temu.

ZOBACZ: Stracił rodziców, musi spłacić kredyt. Pomóżmy Bartoszowi!

W poniedziałek nastolatka odwiedzili rolnicy z Agrounii. Przyjechali oni z różnych stron Polski. Działacze podzielili się z nim nasionami kukurydzy i przekazali mu pieniądze. Zadeklarowali także dalszą pomoc.

Bartek to silny człowiek i rolnik z krwi i kości, spotkała go wielka tragedia, ale nie poddał się. Widząc to wszystko, działacze AGROunii nie pozostali bezczynni. Wielu z was pytało czy pomożemy Bartkowi. Prawda jest taka, że Dariusz Ciochanowski pomógł jako jeden z pierwszych z grupą AGROunii z Podlasia. Oprócz Podlasia są z nami działacze z Wielkopolski, Kujaw i Lubelszczyzny. Przekazali nie tylko tylko dobre słowa i wsparcie duchowe – czytamy w mediach społecznościowych.

Link do zbiórki znajduje się [TUTAJ]

Wpłaty można dokonywać również na konto PKO 40 1020 1332 0000 1502 1262 0482 Bartosz Fiertek z dopiskiem” na kredyt Bartosza”.

Bartek to silny człowiek i rolnik z krwi i kości, spotkała go wielka tragedia, ale nie poddał się. Widząc to wszystko,…

Opublikowany przez Agrounia Poniedziałek, 29 marca 2021