/

Magda Narożna wygrywa siódmy odcinek „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”! [VIDEO]

STOP KLATKA "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" - YouTube

Magda Narożna zwyciężyła w siódmym odcinku programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Magda okazała się najlepsza śpiewając utwór „Czas Nas Uczy Pogody” Grażyny Łobaszewskiej.

W ostatnim odcinki z Magdą Narożną, a raczej Grażyną Łobaszewską rywalizowali : Ariana Grande, Andrzej Rosiewicz, Michael Jackson, Lenny Kravitz, Amy Winehouse, David Bowie i Maciej Maleńczuk (Püdelsi).

Siódmy odcinek Twoja twarz brzmi znajomo wygrywa Magdalena Narożna Magda przekazuje czek dla Daniela Wertejuka z Fundacja Avalon Gratulacje! – czytamy w mediach społecznościowych programu

Odważyłaś się dzisiaj pokazać swoją schowaną część osobowości artystycznej i myślę, że ponieważ nie było to takie łatwe dla ciebie, było to takie piękne – mówił o występie juror Kacper Kuszewski. 

Tuż po odcinku Magda Narożna w rozmowie z Piotrem Gąsowskim powiedziała dokładnie dla kogo wyśpiewała nagrodę

Ciesze nie, że mogłam przekazać tę nagrodę cudownej osobie, którą znam od lat, która radzi sobie świetnie i gratuluje Danielowi przede wszystkim, że jest tak mobilny pomimo tego, że ktoś mógłby załamać ręce i powiedzieć sobie a tam walę wszystko, już mi nic nie zostało w życiu. Nie on pokazuje, że w życiu nie ważne są pieniądze, nie ważny jest jakiś tam status życia. Najważniejsze jest to by mieć serce pełne po prostu wiary w siebie i takiej wiary ducha. I tego, że można pomimo wszystkim przeciwnościom losu pokazać, że ja jestem ciągle na nogach… – mówiła Magda Narożna 

Cała rozmowa z Magdą i Piotrem Gąsowskim znajduje się >> TUTAJ <<

Ostatni występ w roli Grażyny Łobaszewskiej prezentujemy poniżej, a wokalistce serdecznie gratulujemy!